Kullanım Koşulları

Bu site internet kullanıcısının kullanımına aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde sunulmuştur. www.faizsizteklif.com sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.

Faizsizteklif.com, işbu Kullanım Koşullarında ve bu sitedeki diğer talimatlarda, dilediği zamanda, dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikler, işbu sitede yayınlandıkları tarihlerden itibaren geçerli ve bağlayıcı olacaklardır. Değişiklikleri takip etmek kullanıcıların sorumluluğundadır. Faizsizteklif.com’un, değişiklikleri tarafınıza ayrıca bildirme yükümlülüğü yoktur. Faizsizteklif.com hizmetlerinden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Faizsizteklif.com Hakkında

Faizsizteklif.com, Wave Medya Dijital Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından oluşturulan ve işletilen bir web sitesidir. İşbu sözleşmedeki Faizsizteklif.com terimi, Wave Medya Dijital Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti.’yi ifade etmektedir

Telif Hakları

www.Faizsizteklif.com sitesinin tüm hakları Wave Medya Dijital Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti.’ye aittir. Faizsizteklif.com sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ve benzeri fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri Wave Medya Dijital Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti.’nin yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlarına Dair

Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmalarda, Wave Medya Dijital Yayıncılık Hizmetleri Ltd. Şti. nin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğunun belirtilmesi zorunludur. Web sitemizdeki iletişim (e-posta) sistemi, faks, telefon veya diğer iletişim araçları ile görüş ve önerilerinizi bize bildirebilirsiniz.

Faizsizteklif.com’un söz konusu görüş ve önerilerinizi istediği gibi kullanma hakkı olduğunu, bu görüş ve önerilerinize cevap verme zorunluluğu bulunmadığını ve bu nedenlerle her hangi bir hak talebinde bulunmayacağınızı peşinen kabul etmektesiniz.

Faizsizteklif.com’a ait olan bilgilerin habersiz ve izinsiz kullanımları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Faizsizteklif.com Hizmetlerinden Yararlanabilecekler:

Medeni hakları kullanmaya ehil tüm gerçek ve tüzel kişiler Faizsizteklif.com’un sunduğu hizmetlerden yararlanabilir. 18 yaşını doldurmamış veya reşit olmayan küçükler, kısıtlılar ve temyiz kudretine sahip olmayanlar, ancak veli veya kanuni temsilcileri vasıtasıyla işlem yapabilirler. Talep edilmesi durumunda, web sitesini kullanabilmeniz için, gerçek ad veya ünvanınızı, adresinizi, telefon numaranızı ve sizden istenen diğer bilgileri sisteme girmeniz gerekmektedir. Girdiğiniz bilgilerin sistem tarafından kaydedileceğini kabul etmektesiniz.

Web Sitesi ve Kullanımı Hakkında Bilgiler:

  1. Faizsizteklif.com web sitesi, ziyaretçilerinin ve üyelerinin bilgilerini korumak için gerekli tüm güvenlik önlemlerini almaktadır.
  2. Faizsizteklif.com sunucuları (bilgisayarları), 7/24 online takip edilen, kamera ile izlenen, şifre ile giriş yapılabilen, yedekli alarm, klima, jeneratör ve KGK sistemleri gibi her türlü gerekli donanımı bulunan özel bir datacenter’da barındırılmaktadır.
  3. Faizsizteklif.com web sitesi bilgilerinizin güvenliği için Secure Socket Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. Kişisel bilgilerin girildiği gerek üyelik formu, gerekse site içerisinde üyelere özel diğer bölümlerde, bilgiler SSL Teknolojisi kullanılarak 128 bit algoritmik kodla şifrelenmekte ve korunmaktadır. Bu şifreleme sistemi sadece Faizsizteklif.com sunucularında (bilgisayarlarında) çözülebilir. Sisteme girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Faizsizteklif.com üzerinden başvuru yaptığınız tüm diğer kurumlara aynı teknoloji ile şifrelenerek gönderilmektedir.
  4. Faizsizteklif.com web sitesindeki reklam alanları da bulunan bannerlar vasıtası ile başka sitelere ulaşmanızı sağlayacak linkler bulunabilir. Lütfen, Faizsizteklif.com’un bu sitelerin gizlilik ve güvenlik politikalarından sorumlu olmadığını unutmayın.